0

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares që ndonëse e re në moshë arriti të jetë shumë e suksesshme në fushën e muzikës popullore.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shuhrete Behluli, dhe tani është një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj Engji është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku nuk heziton të publikojë foto të ndryshme nga jeta e saj.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka festuar së bashku me këngëtarin e njohur, Afrim Muqiqi dhe ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj./ORAinfo

SHPËRNDAJE