0

Engjëllusha Salihu është për momentin një prej këngëtareve më të palyera të muzikës popullore.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta që i ka brenda dhe jashtë vendit, Engji është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo së bashku me nipin dhe mbesën, e që duket se Engji po kujdeset mirë për ta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE