0

Engjëllusha Salihu është shumë e dashur për publikun.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet socialem, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sonte, këngëtarja ka publikuar një foto në të cilën shihet se është në një darkë.

E veshur në të zeza, e me flokë të mbledhura, Engji po duket tejet bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE