0

Është një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore shqiptare.

Engjëllusha Salihu fillimisht u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si një këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

E gjejmë shumë prezente në dasma e fetsa të tjera familjare, por krahas kësaj nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar ta vizitojë motrën e saj, e Njomza e ka detyruar të kujdeset për djalin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE