0

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet ajo bashkë me Shyhreten, pa pikë grimi.

Në këtë foto, të dyja po duken shumë më ndryshe se ç’jemi mësuar t’i shohim./ORAvip/

SHPËRNDAJE