0

Engjëllusha Salihu është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit dhe më vonë u bë shumë e suksesshme në zhanrrin popullor, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është tejet aktive në rrjete socile e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto me Matinin, kurse Learta ‘shkrihet’ nga larg për të dy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE