0

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ato të dyja u bënë të njohura si reja dhe vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku ndiqen nga mijëra ndjekës.

Sot, ato kanë publikuar disa imazhe ku ato janë të ftuara të gatuajnë në një emison gatimi, e me këtë na tregojnë se ato janë të zonjat edhe në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE