0

Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi janë dy personazhe shumë të përfolura në publik e në media rozë.

Ato janë vajza dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Ato nuk hezitojnë asnjëherë të na tregojnë sa raport të mirë kanë me njëra-tjetrën.

Sot, Engji ka publikuar foton më të bukur të Leartës nga festa e motrës së saj, Njomzës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE