0

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Ajo sot i ka rregulluar nënën dhe motrën e saj, të cilat i ka bërë të duken si motra./ORAvip/

SHPËRNDAJE