0

Engjëllusha Salihu sot ka lansuar këngën e saj të re, Fejesa.

Ajo e ka paralajmëruar që moti këtë këngë, dhe që në minutat e para u pëlqye shumë nga publiku.

E pas publikimit, ‘Engji’ ka publikuar një video ku shihet se po del të festojë për këngën.

Mirëpo, në këtë video ajo ekspozon më shumë se që duhet këmbën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE