0

Ndonëse në moshë të re, ajo tani është një prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore.

Engjëllusha Salihu fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion ajo nuk mungon as me postime nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje e ajo që merr gjithë vëmendjen është grimi dhe veshja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE