0

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/117645317-1726717150818070-8954893019195170081-n-mp4″]

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

So ajo ka sotuar një foto nga Brezovica e ëstë stili i saj i flokëve ai që mori gjithë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE