0

U bë e njohur si vajza e këngëtares,Shyhrete Behlulit dhe tani, Engjëllusha Salihu është një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore.

Përveç me këngë të reja, ajo është e pranishme në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer në publik, ajo është edhe shumë e komentuar në publik e media rozë.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe ndonëse duket më e re, Engji sot mbushi 26 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE