0

Engjëllushë Salihu edhe pse në moshë të re po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore.

Ajo këto ditë po përgatitet për këngën e saj të re dhe mbrëmë e ka përfunduar klipin e saj, përcjell ORAinfo.
Engji i përkujdes që çdo detaj në projektin e saj të ri të shkojë sa më mirë.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në dasmën e dajlit të Remzie Osmanit.

E në këtë mbrëmjë ajo e ka bërë atmosferë duke vallëzuar gjatë gjithë kohës. Si vallëzon ajo, mund ta shikoni në videon me poshtë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE