0

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura, shkruan ORAvip.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE