0

Këngëtari i cili i këndoi nuses në dasmë, vjen me një recital që prek zemrat e të gjithëve.

Të gjithë e mbani mend Diamant Sinanaj, këngëtarin e njohur i cili dy vite me parë kishte vendosur që në dasmën e tij ti këndoi bashkëshortes.

Video sot e asaj dite vazhdon të shikohet dhe komentohet shumë, madje ka arritur disa miliona shikime në platformën YouTube.

Ai sonte ka qenë i ftuar në emisionin “Kosovë Show” ku ka treguar për projektin “SUPERNOVA” të cilin po e sjell për shqiptarët.

Në fund të emisionit ai ka prekur gjithë shqiptarët me një recital, ky recital i kushtohet matrapazëve thotë Diamanti.

Dëgjojeni nga minuta 1.37./AlbanienShow

SHPËRNDAJE