0

Djali i Danit, Andi tashmë është i njohur për publikun.

Ai është fejuar mbrëmjen e kaluar me Dafinën, shkruan ORAinfo.

Fjanda është vajza e Danit, e cila duket t’i jetë gëzuar shumë fejesës së vëllaut.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar momentin teksa ҫifti po i vendosnin unazat.

Nusja duket se është emocionuar dhe duket sikur sytë i janë mbushur me lot./ORAinfo/

SHPËRNDAJE