0

Mimoza Mustafa është këngëtarja e njohur shqiptare që për disa vite ishte pjesë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Tani Mimoza është më pak aktive në muzikë, dhe pse kohët e fundit e kemi parë në xhirime të ndryshme që janë mbajtur në këtë fundvit, pëcjell ORAinfo.

E sot duket se ka qenë një ditë jo e zakonshme, pasi sot 20 vite ka ndërruar jetë babi i saj, e me një fotografi të tij që e ka postuar në Instastory, Mimoza ka treguar sa shumë I mungon babai./ORAinfo/

SHPËRNDAJE