0

Kaltrina Mikushnica për momentin është një ndër prezantueset televizive më e dashura dhe më e pëlqyera nga publiku.

Ajo ka bërë për vete publikun me bukurinë dhe me thjeshtësinë e saj në paraqitje publike, shkruan ORA info.

Moderatorja nga Vushtrria është edhe shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme të jetës së saj private dhe publike.

E sot ajo ka postuar një fotografi nga rinia e saj ku shihet me shoqen e saj duke luajtur, dhe i vë një mbishkrim ‘më mungon’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE