0

Roli i ‘Emirit’ në serialin e njohur ‘Kara Sevda’ e bëri të njohur aktorin e njohur Kaan Urgancıoglu.

Ndonëse luajti edhe në role të tjera, me këtë serial ai u bë shumë i njohur si në publikun turk ashtue dhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun turk ai u bë i njohur po me këtë rol.

Duket se pas serialit ‘Emiri’ ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE