0

Hoxha Elvis Naçi është shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, të cilën e prezanton si gjënë më të vlefshme që mund të posedojë njeriu, shkruan ORAinfo.

Ai për të darë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

Sonte Elvisi ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me gruan e tij e cila po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE