0

Ky është reagimi i ‘Locos’ pas publikimit të fotove të Teas e Beartit duke u puthur.

Pas pamjeve të reja të Beartit dhe Teas që u publikuan në rrjetet sociale, ka reaguar edhe konkurrenti i ‘Përputhen’, Elvisi.

Ai ka qenë njëri ndër favoritët e Teas, por kjo e fundit zgjodhi Andin.

Ndërsa, Elvisi ka falënderuar publiksht Tean, pse ka zgjedhur Andin, duke e publikuar foton e saj dhe Beartit duke u puthur.

Ende nuk ka ndonjë përgjigje nga Tea, përderisa Andi ka reaguar përmes një videoje në instastory, duke thënë që nuk po e din se çfarë po ndodh.

SHPËRNDAJE