0

Elvana vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Rasti tragjik që ndodhi me të fejuarin e saj, bëri që edhe Elvana të ndërprejë të gjitha aktivitetet e saj.

E tani si duket Elvana e ka marrë veten dhe i është rikthyer skenës,nga postimet e fundit bukuroshen e shohim me një imazh të veçantë.

Elvana në paraqitjen e saj në një koncert për nderë të festës së pavarësisë eshte shfaqur me nje stil te veçante si gjithmonë. Ajo kishte përzgjedhur një fustan me ngjyrë të kaltër, po ashtu qe e veҫoi ishte kapela e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE