0

Para pak ditëve moderatorja e njohur Elita Rudi dhe këngëtari i njohur, Gjiko, u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita pas lindjes është më pak aktive në rrjete sociale për t’iu përkushtuar vetëm rritjes së djalit.

Mirëpo, ajo së fundi ka postuar një video ku shihet në ditën e fundit si shtatzëne, kohë kjo që duket se po i mungon Elitës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE