0

Pak ditë më parë, Elita e Gjiko u bën prindër.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe vjehrra e saj, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto nga festa e Zërit, ku Elita nuk po duket në gjendje edhe aq të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE