0

Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko, sot u bënë prindër për herë të dytë.

Ata u bën prindër të një vajzë, shkruan ORAvip.

Bota, është emri të cilin Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur për vajzën e tyre.

E pas lindjes, Elita ka bërë një postim në Instagram, në të cilin thotë se familja u kompletua./ORAvip/

SHPËRNDAJE