0

Elita Rudi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita tani po i shijon muajt e parë si nënë e re.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan ari dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE