0

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe gruaja e reperit të njohur, Gjikos.

Ata janë amrtuar në shtator të vitit të kaluar dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORainf

Elita është shumë aktive në rrjete sociale, e sidomos në këtë kohë të shtatzënisë, ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në complete të kuqe, mirëpo fotoja duket të jetë e viteve të kaluara e që ka ngjallur nostalgji për Elitën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE