0

Elita vazhdon të jetë ndër moderatoret më të njohura në vend.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ajo festoi ditëlindjen, ku tërë natën e kaloi me shoqet e saj.

Në natën e saj të veҫantë Elita zgjodhi të vishej me një fustan të shkurtër me plot shkëlqim.

Kaq e bukur dhe atraktive u duk ajo mbrëmë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE