0

Elita Rudi është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka veshur një pallto shumë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE