0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Fansat e kanë pyetur atë se a do të ketë edhe një fëmijë dhe ajo shkurt është përgjigjur se jo./ORAvip/

SHPËRNDAJE