0

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAvip.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është pa gjumë dhe natyrisht po duket e lodhur./ORAvip/

SHPËRNDAJE