0

Elita Rudi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto me shoqen e saj, ku duket se po kalojnë kohë shumë të mirë së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE