0

Sellma Kosumoviq është shumë e përfolur në vendin tonë.

Ajo është grimere shumë e njohur dhe e dashur, shkruan ORAinfo.

Grimerja është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të Elita Rudit të cilën e ka rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE