0

Elita Rudi vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën padyshim se po duket e shëndoshë nga shtatzënia, por edhe mjaftë simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE