0

Elita Rudi është një prej moderatoreve më të përfolura shqiptare.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko para pak javësh janë bërë prindër për herë të parë, dhe djalin e tyre e kanë pagëzuar me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita këto ditë po qëndron tek prindërit e saj dhe nga atje ka postuar foto të ndryshme.

E së fundi ajo ka postuar një foto ktë djalit, dhe që duket se e ka veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE