0

Elita dhe Gjiko para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita sot ka shkuar në një festë me nënën e motrën dhe duket se djalin e ka dërguar tek vjehrra.

E nëna e Gjikos ka publikuar foto ku shihet e përqafuar me nipin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE