0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në një nga fotot e fundit ajo shihet me dimi dhe po duket tejet bukur.

Me këtë veprim, Elita duhet t’ia ketë bërë zemrën ‘mal’ vjehrrës së saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE