0

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi ka dhënë përgjigje për disa pyetje të bëra nga ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka zbuluar një fotografi të vajzërisë, në kohën kur nuk ishte takuar ende me reperin Gjiko, tashmë bashkëshortin e saj.

Rudi ka zbuluar poashtu se është e gjatë 1.64 centimetra.

Kujtojmë faktin se çifti Elita dhe Gjiko janë prindër të një djali, dhe shumë shpejt presin në jetë t’iu vije edhe një vajzë.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/rudielita-mp4″]

SHPËRNDAJE