0

Elita e Gjiko tashmë janë prindër.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje shumë të ëmbël të Zërit, e ato janë këmbët e tij të vogla./ORAinfo/

SHPËRNDAJE