0

Moderatorja e njohur kosovare Elita dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në shoë bizin shqiptar.

Ata mbrëmë janë bërë prindër për herë të parë.

Moderatorja Elita Rudi mbrëmë e ka sjell në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Zëri, përcjell ORAinfo.

Emocionet ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj, aty ku edhe i ka publikuar disa foto të djalit të sapolindur.

“Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!”, e ka përshkruar foton ku shihet vetëm djali i saj.

Zëri shihet i veshur me rruba të bukura, ndërsa edhe me shëndet duke për mrekulli. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE