0

Elita Rudi dhe vjehrra e saj kanë vendosur që festën e Vitit të Ri ta kalojnë në Vjenë vetëm ato të dyja.

Edhe pse është në muajt e saj të shtatzënisë, duket se kjo nuk e ka penguar t’I shijojë ditët e fundit të vitit, përcjell ORAinfo.

Elita dhe vjehrra e saj kanë postuar shumë fotografi nga pushimi I tyre I përbashkët dhe na kanë treguar sa shumë po kënaqen ato.

E sot, Elita ka postuar një fotografi ku shfaqet e grimosur aq bukur dhe në një gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE