0

Elita Rudi është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.

U bë e njohur qysh në daljen e parë e më vonë pas lidhjes me këngëtarin, Gjiko u bë edhe më e përfolur, përcjell ORAinfo.

Para një muaji ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri.

E pëveç që po bën shumë shpenzime për djalin, Elita nuk po e lë anash as veten dhe sot ka blerë një çantë shumë të shtrenjtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE