0

Elita Rudi është moderatorja që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo tani është e martuar me këngëtarin e njohur, Gjikon dhe bashkë kanë një djalë që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale as pas lindjes.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalëme djalin për shopping e veshja e saj është ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE