0

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe Gjiko para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri

Pas kaq ditëve, sot Elita ka postuar një foto ku shihet në format trupore, mëse perfekte.

E veshur me ngjyrat pranverore, Elita është kombinuar me një palë pantollona të verdha dhe një bluzë të bardhë me pika të zeza, e cila i tregon pak barkun.

Edhe pse tashmë moderatorja është nënë, me këtë foto ka treguar se nuk ka ndryshuar asgjë dhe vazhdon të jetë e bukur si më parë.

SHPËRNDAJE