0

Elita dhe Gjiko tashmë janë bërë prindër.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita edhe pas lindjes vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet me djalin e saj.

Ajo që bie në sy është se Elita vetëm ka mbledhur flokët dhe ka dalur pa grim.

Duket se tashmë Elita nuk ka shumë kohë të kujdeset për vetën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE