0

Elita Rudi është moderatorja që gjithmonë e më shumë po bëhet e pëlqyer dhe e përfolur në publikun shqiptar.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin, Gjiko dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Elita tani është shtatzënë në fëmijën e parë dhe gjatë kësaj kohe është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka blerë një ‘belly kit’ që ta mbajë kujtim nga shtatzënia, mirëpo para se ta përdorë i ka pyetur nënat që e ndjekin në Instagram se a e kanë provuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE