0

Edhe pse u bë e njohur si moderatore, ishte lidhja e saj me Gjikon ajo që e bëri edhe më të njohur Elita Rudin.

Në shtator të vitit të kaluar ata bënë dasmën e tyre dhe pak ditë më pas u kuptua që Elita është shtatzënë në fëmiun e tyre të parë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe Elita ka ndryshuar shumë e këtë e kemi vërejtur në fotot që i poston pothuajse çdo ditë.

E në një foto që e ka postuar së fundi, Elita duket shumë bukur ndonëse duket krejtësisht ndryshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE