0

Elita Rudi dhe Gjiko janë shumë të dashur për publikun.

Ata para pak kohe janë bërë prindër për herë të parë.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Elita sot ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Zërin.

Në foton në fjalë ajo po duket shumë e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE