0

Gjiko dhe Elita vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në show bizz.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë, e pak ditë më parë publikoi një foto ku shihej me flokë të verdha.

Por, duket se ajo foto ishte e mëparshme, pasi në InstaStoryn e fundit, Elita shfaqet me ngjyrën e flokëve që i kishte më parë.

Moderatorja e njohur, vazhdon të mbetet brune./ORAinfo/

SHPËRNDAJE